2 kolory........ to nie tylko nazwa, to wyraz osobowości i charakteru niekonwencjonalnej florystki, która tworzy najpiękniejsze i najbardziej oryginalne kompozycje kwiatowe znane w naszym mieście nie od dziś...

2 kolory stworzyły dwie dziewczyny, Marta i Ewelina, które przez kilka pierwszych lat istnienia Kwiaciarni - Galerii razem tworzyły wybuchową mieszankę fantazji i profesjonalizmu ...Obecnie Firma prowadzona jest przez jedną z Pań, która oddała całe serce i poświęciła cały swój czas by 2 kolory stały się przystanią dla najpiękniejszych kwiatów i wyjątkowych, niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych w Bielsku-Białej i okolicy.

Ewelina - właścicielka Kwiaciarni - Galerii mówi o sobie

"Moje życie to emocje... . Przelewam to na kompozycje które tworzę, nie lubię standardów i konwencjonalizmu. Zawsze szukam ciekawych i niecodziennych rozwiązań. Patrząc na Ciebie, wiem czego oczekujesz i możesz być pewien, że wyjdziesz z naszej kwiaciarni zadowolony :) Jestem plastykiem, a kwiaty to moja pasja już od ponad 10 lat ....."

Zapoznaj się proszę z ofertą i emocjami jakie przyniosie Ci wręczanie najbliższym, przyjaciołom czy znajomym kwiatów, bukietów i upominków stworzonych w świecie kolorów, i to nie koniecznie dwóch..... :)

© 2019 2 Kolory Kawiaciarnia-Galeria wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kojarzone ze stroną: Kwiaty na telefon bielsko, zamówienia kwiatów bielsko