Regulamin

Korzystając z usług naszej kwiaciarni, możesz zamówić telefonicznie lub za pomocą e-maila dostarczenie kwiatów wybranej przez Ciebie osobie. Aby zamówienie zostało zrealizowane w określonym dniu i o konkretnej godzinie, powinno być złożone conajmniej 24 godziny wcześniej. W przeciwnym razie, nie możemy zagwarantować dostarczenia kwiatów w wybranym terminie.

W celu złożenia zamówienia należy:

1. Wybrać kompozycję.

2. Złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem 33 810 06 77, 601 875 141 lub drogą mailową bądź poprzez formularz.

3. Dokonać zapłaty za zamówienie:

  • poprzez przelew na nasze konto (wówczas niezbędne jest przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu droga mailową - w przypadku braku potwierdzenia zamówienie nie zostanie zrealizowane)
  • osobiście w kwiaciarni.

Po dokonaniu tych formalności, możesz być pewien, że złożone przez Ciebie zamówienie zostanie zrealizowane.

Do ceny kwiatów należy doliczyć koszt dowozu – 10,00 złotych na terenie Bielska-Białej. Natomiast przy zamawianiu kompozycji za kwotę conajmniej 150,00 złotych dowóz na terenie Bielska-Białej jest gratis.

Przy dostarczaniu kwiatów poza teren Bielska-Białej, koszt dowozu to 1,00 złoty za kilometr (droga liczona jest w obie strony). Przy większych zamówieniach warunki te podlegają negocjacji

Dane osobowe podane przy zamawianiu kwiatów, wykorzystywane są tylko i wyłącznie przez Kwiaciarnię – Galerię 2 Kolory z siedzibą przy ul. Broniewskiego 26 w Bielsku-Białej.

© 2019 2 Kolory Kawiaciarnia-Galeria wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kojarzone ze stroną: Zamowienia kwiatow bielsko